ONE OK ROCK to obecnie jedna z najbardziej popularnych japońskich grup rockowych. Ich muzyka znana jest na całym świecie, a kolejne albumy zdobywają coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Zespół powstał w 2005 roku w Tokio, a debiutancki singiel wydał dwa lata później. Obecnie w skład ONE OK ROCK wchodzi czterech muzyków – Taka, Toru, Ryota i Tomoya. Na niemałą dyskografię zespołu składa się natomiast aż siedem albumów. Od 2014 roku ONE OK ROCK w coraz większym stopniu stawiają na karierę międzynarodową.

W prace nad ostatnim krążkiem zespołu zaangażowany był Kellin Quinn ze Sleeping With Sirens, a dzięki występom na Vans Warped Tour czy wspólnej trasie z All Time Low ONE OK ROCK wyrobili sobie markę na całym świecie. Europejska i amerykańska trasa koncertowa zakończyła się ogromnym sukcesem, a ich pierwszy występ w Polsce wyprzedał się w kilka godzin! W grudniu ONE OK ROCK wrócą do Polski z nowym albumem („Ambitions”), który premierę miał w styczniu tego roku. Krążek został nagrany w dwóch wersjach językowych – japońskiej i angielskiej.

 

 

Supportem ONE OK  ROCK będzie zespół CROWN THE EMPIRE, który powstał w 2010 roku w Dallas, i szybko zyskał  rzeszę oddanych fanów. W lipcu 2016 amerykanie wydali swój trzeci krążek „Retrograde” i to właśnie z nim aktualnie koncertują po Europie. Ich muzyka to charakterystyczny wokal i emocjonalne teksty. CROWN THE EMPIRE to energetyczny metalcore/post-hardcorowy zespół, który na pewno rozgrzeje publiczność przed występem ONE OK ROCK.  

Data: 2017-12-03 (niedziela) Facebook

Miasto: Warszawa

Miejsce: Hala Koło

Adres:ul. Obozowa 60

Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00

Cena biletów: 125 / 140 zł

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.progresja.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Support: CROWN THE EMPIRE

Zapraszamy!

Tagi Polska