Recenzja (3 miesiące 1 tydzień)
Jump Force – recenzja
Jump Force to najnowsze dzieło twórców takich produkcji jak Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 i One Piece: Burning Blood. Nadszedł czas, aby bohaterowie z mangi połączyli siły w walce ze złem.
Recenzja (3 miesiące 1 tydzień)
Alita: Battle Angel – recenzja
James Cameron i Robert Rodriguez połączyli siły w celu stworzenia hollywoodzkiej adaptacji kultowej japońskiej mangi. Alita wkroczyła do kin.
Recenzja (3 miesiące 2 tygodnie)
Mirai – recenzja
Mirai to tytuł najnowszej produkcji Mamoru Hosody, reżysera takich filmów animowanych jak Summer Wars, Bakemono no Ko, Wilcze Dzieci, czy O dziewczynie skaczącej przez czas.
Recenzja (8 miesięcy)
Bleach - recenzja filmu aktorskiego
Zanim przejdziemy do głównej części recenzji, muszę wam coś przekazać. Miała miejsce przedziwna sprawa - Japończycy zrobili film aktorski na podstawie mangi, który okazał się dobry. Chociaż to mało powiedziane, okazał się świetny!
Recenzja (1 rok 9 miesięcy)
Tsuki ga Kirei - diament wśród romansów
Tsuki ga Kirei to anime studia feel. odpowiedzialnego m.in za Kiss x Sis, Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku czy Yosuga no Sora. Nie spodziewałam się po ich kolejnej produkcji wielkiego przełomu, jednak zostałam miło zaskoczona
Recenzja (1 rok 10 miesięcy)
Eromanga-sensei- Recenzja
"Do dziś pamiętam dzień, w którym poznałem moją młodszą siostrę. (...) Od tamtego czasu ani razu jej nie widziałem."
Recenzja (1 rok 11 miesięcy)
Mother's Spirit- Recenzja
Współczesna historia o Tarzanie? Tak możemy nazwać mangę Mother's Spirit, gdzie w rolę Jane wciela się 27-letni Ryoichiro.
Recenzja (2 lata)
Gabriel DropOut- Recenzja
W niebie anioły uczą się, jak dobrze sprawować pieczę nad ludźmi. Po ukończeniu edukacji schodzą na ziemię, by nauczyć się żyć z istotami niższego rzędu.