Recenzja (5 miesięcy)
Jump Force – recenzja
Jump Force to najnowsze dzieło twórców takich produkcji jak Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 i One Piece: Burning Blood. Nadszedł czas, aby bohaterowie z mangi połączyli siły w walce ze złem.
Recenzja (5 miesięcy 1 tydzień)
Alita: Battle Angel – recenzja
James Cameron i Robert Rodriguez połączyli siły w celu stworzenia hollywoodzkiej adaptacji kultowej japońskiej mangi. Alita wkroczyła do kin.
Recenzja (5 miesięcy 2 tygodnie)
Mirai – recenzja
Mirai to tytuł najnowszej produkcji Mamoru Hosody, reżysera takich filmów animowanych jak Summer Wars, Bakemono no Ko, Wilcze Dzieci, czy O dziewczynie skaczącej przez czas.
Recenzja (10 miesięcy)
Bleach - recenzja filmu aktorskiego
Zanim przejdziemy do głównej części recenzji, muszę wam coś przekazać. Miała miejsce przedziwna sprawa - Japończycy zrobili film aktorski na podstawie mangi, który okazał się dobry. Chociaż to mało powiedziane, okazał się świetny!
Recenzja (1 rok 11 miesięcy)
Tsuki ga Kirei - diament wśród romansów
Tsuki ga Kirei to anime studia feel. odpowiedzialnego m.in za Kiss x Sis, Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku czy Yosuga no Sora. Nie spodziewałam się po ich kolejnej produkcji wielkiego przełomu, jednak zostałam miło zaskoczona
Recenzja (2 lata 1 miesiąc)
Mother's Spirit- Recenzja
Współczesna historia o Tarzanie? Tak możemy nazwać mangę Mother's Spirit, gdzie w rolę Jane wciela się 27-letni Ryoichiro.
Recenzja (2 lata 1 miesiąc)
Gabriel DropOut- Recenzja
W niebie anioły uczą się, jak dobrze sprawować pieczę nad ludźmi. Po ukończeniu edukacji schodzą na ziemię, by nauczyć się żyć z istotami niższego rzędu.