Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany polski koncert muzyki z anime, czyli Anime Symphony. Jedną z wokalistek, które wystąpią na tym evencie. jest Carolin „Wønder” Mrugała. To właśnie na jej mediach społecznościowych od niedawna trwa tajemnicza akcja, mająca prawdopodobnie związek ze wspomnianym koncertem.

Do sieci trafiły liczne grafiki przedstawiające Wønder w jej kreacji z konwentu Ryucon 2023, gdzie wykonała utwór "Tot Musica" z filmu anime One Piece Film Red. Wszystko wskazuje na to, że już jutro, 13 stycznia, Wønder udostępni teledysk do "Tot Musica", w ramach którego będzie można usłyszeć jej studyjną aranżację tego utworu.

dvvd

 

Koncert Anime Symphony odbędzie się już za nieco ponad dwa miesiące. Poza Wønder, wokalistkami będą także Lena “Gruch” Bogucka i Aleksandra „Cele” Michalczuk. Przede wszystkim jednak na uczestników czekają aż 32 utwory z 17 produkcji anime, które zagra Orkiestra symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Anime Symphony to wyjątkowe połączenie muzyki symfonicznej i świata animacji z Kraju Kwitnącej Wiśni! Doskonała orkiestra, wspaniali wokaliści, znakomita oprawa graficzna - to wszystko pozwoli publiczności odbyć sentymentalną podróż poprzez ponadczasowe japońskie animacje. Anime Symphony czerpie inspirację z bogatego dziedzictwa muzyki filmowej i telewizyjnej japońskiego anime. Organizatorzy pragną oddać hołd twórcom i kompozytorom, którzy nadają emocjonalną siłę wielu niezapomnianym scenom z uwielbianych tytułów. Nowe aranżacje orkiestrowe i ich wykonanie na żywo podkreślą unikalne brzmienie i piękno ikonicznych melodii.

Koncert odbędzie się już 22 marca, na terenie Centrum Kongresowego ICE w Krakowie. Bilety można zakupić tutaj. Dodatkowe informacje na temat tego eventu znajdziecie w tym wpisie.

Kiedy tylko Wønder podzieli się swoim teledyskiem do utworu "Tot Musica" z filmu anime One Piece Film Red, od razu znajdziecie go również na naszym facebookowym fanpage'u.