Stało się. Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, dokładnie dzisiaj, 13 stycznia, seria anime One Piece wylądowała na polskiej wersji Netfliksa. Niestety, nowi fani mogą mieć drobny problem z udostępnionym seansem.

W ręce polskich subskrybentów oddano tylko jeden i do tego najnowszy odcinek One Piece. Oznacza to, że na Netfliksie znajdziecie tylko 1089. epizod, który w japońskiej telewizji zadebiutował 7 stycznia 2024 roku.

 

Seria anime One Piece jest emitowana od 1999 roku i do pory naprawdę ukazało się aż 1089. odcinków. Wygląda jednak na to, że Netflix uzyskał prawa do międzynarodowej dystrybucji tylko najnowszego wątku, Egghead. Najprawdopodobniej co tydzień będą pojawiały się kolejne epizody. Niestety, na obecny moment nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle polscy subskrybenci doczekają się starszych odcinków.

Przy okazji, przypominamy, że niedawno Netflix zapowiedział całkowity remake animowanej adaptacji mangi autorstwa Eiichiro Ody. Nowa wersja serii anime One Piece nie posiada jeszcze terminu premiery, ale za jej powstanie odpowiada szanowane studio WIT. Starą wersję od ćwierćwiecza przygotowuje TOEI Animation.

 

One Piece to jeden z długich shounenów, o którego dostępność od dawna ubiegali się polscy subskrybenci Netfliksa. Kto wie, może w przyszłości dostaniemy także Bleacha i Naruto?