Mam ciekawe wieści dla fanów popularnej pirackiem mangi. Przedstawiciele firmy Namco Bandai i studia ILCA podzielili się nowym materiałem promującym nadciągającą grę One Piece Odyssey.

Poniższe wideo zawiera nie tylko nowe ujęcia pochodzące ze wspomnianej produkcji, ale także komentarz twórców, którzy opowiadają o procesie deweloperskim. Sprawdźcie, co mają do powiedzenia producent Katsuaki Tsuzuki, kompozytor Motoi Sakuraba i główny redaktor magazynu WSJ Ken Takano.

 

 

 

 

Z udostępnionych wcześniej informacji wynika, że produkcja ta powstaje już od kilku lat. W prace nad całym projektem ma być czynnie zaangażowany sam twórca One Piece, Eiichiro Oda. Muzykę skomponuje Motoi Sakuraba, który pracował przy takich seriach jak Dark Souls i Tales of.

Fabuła zawarta w grze będzie kompletnie oryginalna i nie pokryje się z historią ukazaną w anime/mandze One Piece. Statek załogi Słomianego Kapelusza wpadł w sam środek ogromnego sztormu. Thousand Sunny został uszkodzony, członkowie załogi się zagubili, a kapelusz Luffy'ego zniknął. Gracze otrzymają możliwość wcielenia się nie tylko w Luffy'ego, ale także w Zoro, Nami, Usoppa, Sanjiego, Choppera, Robin, Frankiego i Brooka.

Gra One Piece Odyssey zmierza na PC, PS4, PS5 i Xbox Series X. Premierę wyznaczono jeszcze na 2022 rok.