Nadciąga kolejna odsłona popularnego jRPG-a. Przedstawiciele firmy Square Enix i studia tri-Ace podali dokładny termin premiery produkcji o tytule Star Ocean: The Divine Force.

Gracze z całego świata będą mogli sięgnąć po tę produkcję już 27 października 2022 roku. Platformy docelowe to PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC. Sprawdźcie poniżej jeszcze świeżą zapowiedź.

 

Lataj swobodnie w świecie gry

W grze STAR OCEAN THE DIVINE FORCE bohaterowie mogą swobodnie poruszać się we wszystkich kierunkach i przemierzać przestworza.

Poruszaj się i eksploruj świat swobodnie w trzech wymiarach: możesz zbadać wszystko, co widzisz!

Możesz poruszać się w trzech wymiarach, latając po największych lokacjach w historii serii. Niezależnie od tego, czy latasz i eksplorujesz skalne ściany i dachy budynków w mieście, czy też skaczesz z klifów, aby płynnie przechodzić do walki, będziesz mieć więcej swobody zarówno w kwestii odkrywania świata gry, jak i walki.

 

Najszybsza i najmocniejsza akcja w serii

Gra oferuje przestrzeń do swobodnej rozgrywki oraz system walki, który przeszedł ewolucyjną zmianę. Postacie mogą pokonać dużą liczbę wrogów dzięki superszybkim atakom ruchowym, specjalnym umiejętnościom, dzięki którym można zniknąć na krótką chwilę na oczach wrogów, oraz zdolności, która może zabić jednym trafieniem!

Gra oferuje wymagające i ekscytujące starcia, którymi można się cieszyć podczas swobodnego szybowania w przestworzach.

Czekacie na nadejście Star Ocean: The Divine Force?

Tagi Gry