Wielkimi krokami zbliża się nowa gra ze świata JoJo. Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia CyberConnect2 podzielili się kolejną zapowiedzią produkcji o tytule JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R.

Poniższe wideo przedstawia postacie pochodzące z Partu 4 (Diamond Is Unbreakable), Partu 6 (Stone Ocean) i Partu 8 (JoJolion) mangi JoJo’s Bizarre Adventure. Wśród grywalnych wojowników nie zabraknie Yukako Yamagishi i Jotaro Kujo z Partu 4. Gracze będą mogli także wcielić się w F.F. z Partu 6.

 

 

Świetna grafika w autentycznym stylu Hirohiko Arakiego

JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R stworzone jest w tym samym, przesadzonym stylu graficznym, co klasyczne JoJo, dzięki czemu możecie wkroczyć do świata JoJo i podziwiać efektowne grafiki, jakby mangi Hirohiko Arakiego dosłownie ożyły. Teraz możecie dowolnie poruszać postaciami stworzonymi przez Hirohiko Arakiego, korzystając z własnych dłoni, jakbyście weszli do mangi, gdzie grafika i tekst wywołują charakterystyczne „ゴゴゴゴゴ”.

50 grywalnych postaci ze wszystkich wątków JoJo

Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh i inne postacie z JoJo's Bizarre Adventure łączą różne pokolenia! Do wyboru macie 50 grywalnych postaci ze wszystkich wątków fabularnych i możecie rozegrać popularne starcia z każdej fabuły; po raz pierwszy postacie z różnych światów będą miały okazję się spotkać!

 

 

Różne tryby gry

JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R zawiera All Star Battle Mode, Arcade Mode, Online Mode, Versus Mode, Practice Mode i Gallery Mode. Główny tryb, All Star Battle Mode, zawiera nie tylko starcia pomiędzy postaciami z oryginalnej gry, ale także zupełnie nowe bitwy, dostępne wyłącznie w All-Star Battle R. Możecie rozegrać ponad 100 starć, z różnymi ustawieniami i w różnych warunkach. All Star Battle Mode zawiera też specjalne skórki kosmetyczne dla postaci oraz niepowtarzalne ilustracje, które można zobaczyć w Gallery Mode.

Jak gra ewoluowała z oryginalnego All Star Battle?

Oparta o system All Star Battle, udostępniony po raz pierwszy w roku 2014, gra JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R ulepsza wrażenia z gry, regulując tempo walki i dodając zatrzymania ciosów oraz wyskoki w przód. Dzięki nowym nagraniom dźwiękowym z udziałem aktorów z 6. części anime, zachowana jest atmosfera serialu animowanego. Zarówno fani, którzy grali w oryginalne All Star Battle, jak i nowi gracze będą się doskonale bawić.

Gra JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC już na początku września 2022 roku.

 

Tagi Gry Anime Manga