Mamy przyjemność ogłosić, że dokładnie dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na nasz konwent mangi i anime AnimeCon Halloween , który odbędzie się w Poznaniu, w terminie 28 - 29 października 2017 roku (choć wejść na teren eventu będzie można od 23:00 w piątek 27 października).

Przypominamy przy okazji, że ilość wejściówek jest ograniczona, a kupując bilet przed końcem września macie szansę wygrać niesamowitą tajemniczą nagrodę!

Rodzaje biletów:

  • Podstawowy (59,00 zł) - Podstawowy bilet wstępu zezwalający uczestnikom być na konwencie od piątku wieczorem do niedzieli godz. 15:00
  • Tylko na sobotę (35,00 zł) - Bilet pozwalający uczestnikom przebywać na konwencie od Soboty od godziny 10:00 do soboty godziny 22:00.

Bilety na konwent AnimeCon Halloween można nabyć pod TYM adresem. To naprawdę proste. Dokonujemy zapłaty online, a potwierdzenie, które należy pokazać przy wejściu, od razu otrzymamy na telefon!

Wszelkie informacje na temat wydarzenia można znaleźć na facebookowej podstronie. W razie pytań czekamy na wasze wiadomości na naszym fanpage'u!

Do zobaczenia na konwencie!

 

 

Tagi AnimeCon