Konwent AnimeCon Halloween powstaje dla naszych uczestników. Od samego początku wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania i dokładamy wszelkich starań, by to właśnie dla Was stworzyć niesamowity konwent pełen pozytywnych wrażeń.

Kiedy ogłosiliśmy miejsce konwentu, wiele osób nie było zadowolonych z faktu, że jest to “tylko szkoła”. Mamy świadomość, iż nasz konwent budzi spore oczekiwania, zwłaszcza patrząc na ogromne zainteresowanie naszym wydarzeniem. Postanowiliśmy wsłuchać się w Wasze głosy, opinie, oraz komentarze, które docierały do nas zarówno przez prywatne wiadomości, jak i w odpowiedziach z ankiety.

Dlatego postanowiliśmy sprostać Waszym oczekiwaniom i stworzyć konwent w miejscu, które budzi dużo większe zainteresowanie, miejscu, które było nam proponowane i które wyraźnie wybraliście w naszych ankietach.

Dlatego AnimeCon Halloween 2017 odbędzie się na Halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dzięki temu, nie tylko będziemy mogli Wam wszystkim zapewnić miejsce, które jest w stanie pomieścić zainteresowanych naszym konwentem, ale również posiadające genialną lokalizację.

To miejsce, do którego niezwykle łatwo dotrzeć, dojeżdżając do Poznania.

Dla konwentowiczów otwarte będą dwie Hale, w tym jedna dostępna przez cały konwent na wypoczynek, w której oczywiście będzie można zostawić swoje rzeczy.

 

AnimeCon Halloween odbędzie się w terminie 27 - 29 października. Bilety na konwent można nabyć pod tym adresem.

 

Ponadto, cały czas pracujemy nad urozmaiceniem planu atrakcji wydarzenia AnimeCon Halloween. Chcemy jednak zaprezentować wam część prelekcji, konkursów i warsztatów, które znajdziecie na naszym konwencie.

LINK: Atrakcje

 

Do zobaczenia w Halloween!

Tagi AnimeCon