Temat serii anime Genshin Impact od dawna był tematem plotek i dyskusji wśród społeczności graczy z całego świata. Wygląda jednak na to, że już wkrótce projekt ten może naprawdę ujrzeć światło dzienne.

Podczas odbywającego się dzisiaj streamu oficjalnie zapowiedziano długoterminową współpracę między twórcami gry Genshin Impact, a japońskim studiem ufotable. Jednocześnie zapowiedziano pewien tajemniczy projekt, na temat którego szczegóły zostaną podane wkrótce. Sprawdźcie poniżej materiał przygotowany przez wizjonerów ze studia ufotable.

 

Genshin Impact to komputerowa fabularna gra akcji w konwencji fantasy, z możliwością eksploracji otwartego świata, wyprodukowana i wydana przez chińskie studio miHoYo. Gra jest oparta na systemie walki z wykorzystaniem magii żywiołów i możliwością przełączania postaci. Gra Genshin Impact dostępna jest tylko w trybie online i zawiera ograniczony tryb wieloosobowy, umożliwiający wspólną zabawę maksymalnie czterem graczom.

Studio ufotable ma na swoim koncie wiele głośnych produkcji jak Kimetsu no Yaiba, czy Fate/stay night. To również ten zespół animatorów odpowiada za serie odcinkowe bazujące na grach z cyklu Tales of (np. Tales of Zestiria i Tales of Symphonia). Studio ufotable wydaje się idealne do ekranizowania magicznego świata Genshin Impact, nie sądzicie?

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat tej współpracy, od razu je wam przekażemy.