Już ponad pół roku temu oficjalnie ogłoszono, że seria anime Jujutsu Kaisen doczeka się drugiego sezonu. Chociaż na powrót przygód młodych pogromców demonów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ekipa ze studia MAPPA pragnie przypomnieć widzom o zbliżającym się seansie.

Do sieci trafił nowy plakat promujący drugi sezon serii anime Jujutsu Kaisen. Jednocześnie potwierdzono, że nowe odcinki tego tytułu ujrzą światło dzienne w 2023 roku.

 

Co ciekawe, już 25 września firma TOHO zorganizuje specjalną konferencję, na której zostanie poruszony temat wielu znanych animacji. Na oficjalnej stronie poświęconej Jujutsu Kaisen ruszyło natomiast odliczanie, które zakończy się również 25 września. Wygląda zatem na to, że studio MAPPA przygotowuje ciekawe ogłoszenie i to już w przyszłym tygodniu. Czego możemy się spodziewać? Zapowiedzi, lub nawet dokładnego terminu premiery.

Opis serii: Podczas ataku demonów Yuuji Itadori postanawia zjeść zapieczętowany palec legendarnego demona. Tak młodzieniec zyskuje potężną moc i dołącza do akademii szkolącej pogromców demonów.

 

Pierwsza seria tego tytułu zadebiutowała w październiku 2020 roku i dobiegła końca w marcu 2021 roku. Manga stanowiąca podstawę tej historii ukazuje się od marca 2018 roku i do tej pory nie pojawił się ostatni rozdział. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu w polskich kinach gościł prequelowy film anime Jujutsu Kaisen #0.