Interesujących romansów nigdy za wiele. Kaoru Hana wa Rin to Saku (The Fragrant Flower Blooms with Dignity) to manga autorstwa Saki Mikami, która ukazuje się od października 2021 roku. Pozycja ta zbiera wiele pozytywnych recenzji, a już wkrótce podbije także świat anime.

Zapowiedziano, że wspomniana manga otrzyma animowaną adaptację. Niestety,  na ten moment żadne dodatkowe szczegóły na temat tego projektu jeszcze nie są znane. Możemy tylko trzymać kciuki, aby chodziło o format odcinkowy.

fdb

 

Publiczne liceum Chidori to miejsce, gdzie uczęszcza wielu delikwentów. Natomiast prywatna akademia dla dziewczyn Kikyo to prestiżowa placówka tylko dla najbogatszych. Obie szkoły gardzą sobą nawzajem.

Rintarou Tsumugi to 16-letni uczeń liceum Chidori, na którego widok ludzie schodzą mu z drogi. Nikt nie wie jednak, że w wolnym czasie Rintarou pomaga w rodzinnej cukierni. Pewnego dnia ze sklepu w popłochu ucieka nastoletnia Kaoruko Waguri. Dziewczyna wraca następnego dnia, aby przeprosić Rintarou za swoje zachowanie. Między tą dwójką bardzo szybko nawiązuje się przyjaźń. Tymczasem, okazuje się, że Kaoruko uczęszcza do akademii Kikyo. Kto by pomyślał?

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat tego anime, od razu je wam przekażemy.

Tagi Anime Manga