Złota okazja, aby złapać błyszczące Pokémony! Od piątku, 26 kwietnia 2024 r., godz. 00:00 UTC do poniedziałku, 6 maja 2024 r., godz. 23:59 UTC w całym regionie Paldea pojawią się masowo Magikarp i Varoom, w krainie Kitakami pojawią się masowo Shinx, a w Terarium w Blueberry Academy pojawią się masowo Rellor.

Błyszczące Pokémony mają większe szanse na pojawienie się w ramach tych specjalnych masowych wydarzeń, więc nie przegap złotej okazji, aby je znaleźć!

 

Harmonogram wydarzeń

  • Od piątku, 26 kwietnia 2024 r., godz. 00:00 UTC do poniedziałku, 6 maja 2024 r., godz. 23:59 UTC.

Lokalizacje i wyróżnione Pokémony

  • Paldea: Magikarp i Varoom
  • Kitakami: Shinx
  • Blueberry Academy: Rellor

Więcej informacje o masowych występowaniach

Aby wziąć udział w ograniczonych czasowo wydarzeniach masowych występowań, musisz pobrać najnowsze aktualizacje i najnowsze wiadomości Poké Portal. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości Poké Portal News.

Najnowsze wiadomości Poké Portal Newsm możesz pobrać, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź Poké Portal News.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.

 

Formacja Pokémon Falinks dołącza do Pokémon UNITE od 25 kwietnia

W tym tygodniu Falinks maszerują na wyspę Aeos! Falinks wprowadza do gry kilka interesujących ruchów, w tym No Retreat – który zmienia formację Falinksa, jednocześnie przesuwając przeciwników przed niego. Będąc w formacji Bez Odwrotu, Falinks nie może zmienić kierunku i ma zmniejszoną prędkość ruchu do tyłu, ale otrzyma zwiększony atak i zmniejszone obrażenia od przodu.

Daj nam znać, jeślli Ty lub Wasi czytelnicy bylibyście zainteresowani grą jako Falinks, a dostarczymy Ci kody po ich premierze (w zależności od dostępności).

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnych kanałach społecznościowych Pokémon UNITE.