Już jesienią zadebiutuje hucznie zapowiadana gra Dragon Ball: Sparking! ZERO. Tymczasem firma Bandai Namco świętuje sukces innej produkcji z tego bogatego uniwersum.

Przedstawiciele wydawcy poinformowali, że światowa sprzedaż gry Dragon Ball Z: Kakarot przekroczyła już 8 milionów egzemplarzy.

 

 

Wspomniana produkcja zadebiutowała na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC jesienią 2021 roku. Premiera na PlayStation 5 i Xbox Series miała miejsce na początku 2023 roku.

Dragon Ball Z: Kakarot

Przeżyj raz jeszcze historię Son Goku i pozostałych wojowników Z w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poznaj świat DRAGON BALL Z poza legendarnymi starciami, walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Son Goku, Son Gohanem, Vegetą i pozostałymi. Odkrywaj nowe miejsca i przygody, biorąc udział w niesamowitej opowieści i tworząc potężną więź z bohaterami uniwersum DRAGON BALL Z.

 

 

A wy, mieliście już okazję sięgnąć po ten tytuł? A może czekacie obecnie na grę Dragon Ball: Sparking! ZERO? Dzieło studia Spike Chunsoft zawita na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X już 11 października 2024 roku.