Takiego prezentu pewnie nikt się nie spodziewał w to niedzielne popołudnie. Podczas obchodów specjalnego eventu, zorganizowanego z okazji 20-lecia serii Kingdom Hearts, przedstawiciele firmy Square Enix podzielili się z graczami dobrymi wieściami.

Oficjalnie zapowiedziano grę Kingdom Hearts IV. Niestety, poza poniższym teaserem żadne dodatkowe informacje na temat tej produkcji nie zostały jeszcze wyjawione. Załączone wideo przedstawia nowy wątek fabularny "Zagubionego mistrza" (Lost Master Arc).

 

 

20-lecie serii Kingdom Hearts wypadło dokładnie 28 marca 2022 roku, więc gracze już trochę stracili nadzieję na interesującą zapowiedź. Wygląda jednak na to, że japońscy deweloperzy nie zapomnieli o swoich fanach i zamierzają zaskoczyć ich ponownie już niedługo.

Ponadto, ogłoszono, że już wkrótce na rynku pojawi się gra mobilna o tytule Kingdom Hearts Missing-Link. Zamknięte beta testy zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku. Na koniec przedstawiciele Square Enix wyjawili, że już w sierpniu pojawi się ostatnia część mobilnej gry Kingdom Hearts Dark Road.

Kindom Hearts to seria gier z gatunku jRPG, wydawana przez studio Square Enix i stworzona przez Tetsuyę Nomurę, wieloletniego pracownika Square. Dzięki porozumieniu firm Square Enix i Disney Interactive Studios, Kingdom Hearts to seria będąca połączeniem światów Final Fantasy z uniwersum Disneya. Fabuła skupia się głównie na historii 14-letniego Sory, który musi stawić czoła siłom ciemności i uratować swoich przyjaciół.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat Kingdom Hearts IV od razu je wam przekażemy.