Firma Bandai Namco i studio Dimps szykują premierę kolejnej gry osadzonej w uniwersum SAO. Oficjalnie ogłoszono, że Sword Art Online: Fractured Daydream zawita na PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch i PC już 3 października 2024 roku.

Sword Art Online: Fractured Daydream to emocjonujący nowy początek wpisujący się w 10. rocznicę serii gier SWORD ART ONLINE!

 

 

W grze ALfheim Online pojawił się nowy system o nazwie Galaxia, dzięki któremu gracze mogą przeżywać na nowo wydarzenia z przeszłości. Galaxia wymknęła się jednak spod kontroli, przez co gracze z różnych czasów i przestrzeni wymieszali się i zagubili! Aby przywrócić właściwy przebieg czasu, Kirito musi podjąć współpracę z upadłymi przyjaciółmi... i nieprzyjaciółmi.

Wybierz postać i dołącz do walki

Postacie z różnych wątków gry SAO stają do walki ramię w ramię, a każda z nich pełni na polu bitwy konkretną rolę. Dołącz do rozgrywki online w trybie współpracy dla maksymalnie 20 graczy z całego świata w 1 z 5 drużyn złożonych z 4 graczy!

 

Pokonuj trudnych bossów podczas rajdów

Zgodnie z duchem serii SWORD ART ONLINE wyrusz na rajd z drużyną gotową do wspólnej walki z trudnymi bossami! Odpowiednie przygotowanie jest kluczem do zwycięstwa!