Studio Pierrot przygotowuje się do obchodów 20-lecia serii anime Naruto. Niedawno wspomnieliśmy, że już pod koniec tego miesiąca zostanie wyemitowany ostatni odcinek pierwszej części serii anime Boruto: Naruto Next Generations. W międzyczasie prowadzone są prace nad innym interesującym projektem z tego uniwersum.

Oficjalnie ogłoszono, że już we wrześniu zadebiutują aż cztery zupełnie nowe odcinki pierwszej serii Naruto. Mowa o produkcji, w której tytułowy bohater miał 12 lat, a nie kontynuacji o podtytule Shippuuden. Oznacza to, że powrócimy do samych korzeni tego tytułu. Studio Pierrot pragnie w ten sposób uczcić 20-lecie rozpoczęcia emisji oryginalnej serii anime Naruto, która wystartowała w październiku 2002 roku. Do sieci trafiły specjalne plakaty promujące ten jubileusz - znajdziecie je poniżej.

,jj,fbbfngng

 

Na obecny moment nie wiadomo, czym dokładnie będą owe nadciągające odcinki. Może spodziewać się zarówno fillerowych wydarzeń, niepochodzących z mangi, jak i odświeżonej wersji już znanej historii.

Kilka miesięcy temu, bliżej 20-lecia emisji pierwszych odcinków, do sieci trafiło specjalne wideo. Animatorzy odświeżyli w ten sposób kluczowe momenty. Jak nietrudno się domyślić, materiał spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony wieloletnich fanów.

 

 

Udostępnione wideo sprawiło, że w sieci zaroiło się od plotek na temat potencjalnego remake'u serii, która - jak dobrze wiemy - liczy już ponad dwie dekady. Niestety, plotki nadal pozostają tylko plotki. Możliwe jednak, że nadciągające specjalne odcinki stanowią wstęp do czegoś większego. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej na ich temat, od razu się o tym dowiecie.

Na koniec warto przypomnieć, że chociaż pierwsza część serii anime Boruto: Naruto Next Generations dobiega końca, już wkrótce światło dzienne ujrzy druga część. Manga o przygodach syna Naruto nadal się ukazuje, więc materiał źródłowy zawsze się znajdzie. Termin premiery dalszych epizodów pozostaje jednak nieznany.

 

 

Tagi Anime Manga