Zbliża się ważny dzień dla fanów syna Naruto. Oficjalnie ogłoszono, że emitowana od kwietnia 2017 roku seria anime Boruto: Naruto Next Generations zakończy się już 26 marca 2023 roku. Pierwsza część tej historii zakończy się na 293. odcinku.

Tak, dobrze przeczytaliście, pierwsza część. Dowiedzieliśmy się również, że animowane losy Boruto powrócą wkrótce w drugiej części. Termin rozpoczęcia emisji dalszych epizodów pozostaje jednak nieznany.

 

 

Podzielenie tej serii anime wydaje się nieco zaskakujące. Zwłaszcza, kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że manga Boruto nadal się ukazuje i wcale nie otrzymała przeskoku czasowego, czy jakiegokolwiek innego rozwiązania fabularnego, które wskazywałoby na rozpoczęcie "drugiej części" tej opowieści.

Manga Boruto jest wydawana jako miesięcznik, a najnowsze rozdziały można legalnie czytać na łamach serwisu Manga Plus.

Jednocześnie, studio Pierrot ogłosiło, że już we wrześniu odbędzie się emisja czterech zupełnie nowych epizodów serii anime Naruto. Zabieg ten stanowi część obchodów 20-lecia animowanej adaptacji historii o twardogłowym ninja numer jeden. Seria anime Naruto była emitowana od października 2002 roku do lutego 2007 roku. Następnie dostaliśmy serię anime Naruto Shippuuden, która rozpoczęła się po zaledwie tygodniowej przerwie. Czy również tym razem fani Boruto nie będą musieli długo czekać na powrót tego młodego shinobi? Przekonamy się niedługo.

 

 

 

 

Tagi Anime Manga