To się naprawdę dzieje. Przedstawiciele japońskiego oddziału Netfliksa podzielili się dokładnym terminem premiery serialu aktorskiego Yu Yu Hakusho, dla którego podstawę stanowi kultowa manga z 1990 roku.

Na pełen zwiastun nadal czekamy, ale już teraz wiemy, że seans tej produkcji na Netfliksie będzie możliwy 14 grudnia 2023 roku.

 

 

Yu Yu Hakusho to historia Yusuke Urameshi, nastolatka, który ginie ale otrzymuje w zaświatach bardzo ciekawą ofertę. Yusuke zostaje duchowym detektywem polującym na demony przebywające w świecie żywych. Dzięki temu ma szansę kontaktować się z bliskimi, mimo swojego obecnego stanu.

Yu Yu Hakusho to manga, która ukazywała się w latach 1990 - 1994. Autorem tego tytułu jest mangaka, który ma na swoim koncie inny wielki hit. Yoshihiro Togashi odpowiada także za mangę Hunter x Hunter.

Reżyserem serialu aktorskiego od Netfliksa jest Sho Tsukikawa (Let Me Eat Your Pancreas), a scenariusz przygotował Tatsurō Mishima. Ryō Sakaguch (The Lord of the Rings, X-Men) nadzorował efekty specjalne. Takumi Kitamura (live-action Tokyo Revengers, Let Me Eat Your Pancreas) wcieli się w głównego bohatera Yusuke Urameshi.

Czekacie na nadejście tego widowiska?