Już w przyszłym roku ruszy emisja zupełnie nowej serii anime ze świata Dragon Balla, choć nie do końca będzie to pozycja, na którą od dawna czekali fani. Studio Toei Animation zapowiedziało serię anime o tytule Dragon Ball Daima z planowanym terminem premiery jesień 2024 roku.

Poniżej znajdziecie teaser tej produkcji, który właśnie pojawił się wydarzeniu New York Comic Con.

 

 

Jak możemy dostrzec na załączonym materiale, na widzów czekają przygody małego Goku i małego Vegety. Sam Akira Toriyama, twórca Dragon Balla, wyjawił, że podtytuł "Daima" to zmyślony termin, który mógłby oznaczać 大魔, czyli Zło. Po użyciu kryształowych kul Goku i Vegeta zamienili się w dzieci. Od tego momentu Goku musi ponownie korzystać ze swojego kija Nyoibo.

Jak nietrudno się domyślić, zapowiedź tej serii wywołała niemałą burzę wśród fanów. Nie tylko dlatego, że studio animacji nie zdecydowało się jeszcze kontynuować serii anime Dragon Ball Super, której manga nadal się ukazuje, ale także ze względu na niezwykłe podobieństwo do pierwszego wątku z serii Dragon Ball GT. Tam również Goku został zamieniony w dziecko, ale jego przygody wyglądały mniej... dziecinnie.

Seria anime Dragon Ball Daima wystartuje jesienią 2024 roku, czyli najprawdopodobniej w październiku. To właśnie wtedy rozpoczyna się nowy sezon w świecie anime. Czekacie na nadejście tej produkcji?