Ta maszyna ponownie ruszyła z miejsca. Po raz pierwszy na temat filmu aktorskiego Naruto, bazującego na popularnej mandze o tym samym tytule, usłyszeliśmy niemal dekadę temat. Wówczas temat anime nadal był bardzo niszowy i nikt (zwłaszcza fani) nie przewidywał sukcesu tego projektu.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat anime weszło do mainstreamu, za sprawą Netfliksa. Niedawno gigant streamingu udostępnił niezwykle udany serial aktorski One Piece, stanowiący adaptację słynnej mangi. Wówczas Hollywood przypomniał sobie o zapowiedzianym filmie aktorskim Naruto. Wśród czytelników dzieła Masashiego Kishimoto zrodziły się obawy ale i nadzieje. Teraz natomiast serwis Variety poinformował, że ten projekt aktorski znalazł scenarzystkę. Według źródła, hollywoodzkie przygody Naruto Uzumakiego przygotuje Tasha Huo.

 

Tasha Huo ma obecnie bardzo napięty grafik, więc tak naprawdę nie wiadomo, kiedy dokładnie znany ninja zawita do kin.

Wspomniana scenarzystka pracuje nad serialem animowanym Tomb Raider: Legenda Lary Croft, który wkrótce trafi na Netflix. Jest także zaangażowana w powstający od pewnego czasu film aktorski Red Sonja. Dodatkowo, macza palce w serialu animowanym Mighty Nein dla Prime Video. Kto wie, może niedawny sukces One Piece sprawi, że Naruto podskoczy nieco wyżej na jej liście priorytetów

 

 

Dla przypomnienia, film aktorski Naruto przygotowuje wytwórnia Lionsgate. Data premiery i obsada pozostają nieznane. Kiedy tylko pojawia się nowe informacje w tym temacie, od razu je wam przekażemy.

Naruto to historia tytułowego młodego wojownika ninja, który mieszka w Wiosce Liście, gdzie razem z innymi rówieśnikami wykonuje wiele trudnych misji. W ciele Naruto jest zapieczętowany demoniczny lis, przez co młodzieniec od zawsze był wytykany palcami. Mimo trudności losu, Naruto nieugięcie dąży do swojego celu, którym jest zostanie Hokage, czyli przywódcą swojej wioski. Dzieło Masashiego Kishimo odznacza rozbudowana wielowątkowa historia, bogaty świat, ciekawie wykreowane postacie i bardzo dynamiczne starcia.