Netflix szykuje prawdziwą perełkę dla fanów japońskich animacji. Do sieci trafiła zapowiedź filmu anime o tytule maboroshi, za który odpowiada znane studio MAPPA (Attack on Titan, Jujutsu Kaisen).

Wspomniana produkcja zawitała do japońskich kin w połowie września tego roku. Seans na Netfliksie będzie z kolei możliwy 15 stycznia 2024 roku. Sprawdźcie poniżej zwiastun tego widowiska.

 

Opis: Masamune to uczeń trzeciej klasy gimnazjum, który mieszka w miasteczku, gdzie czas się zatrzymał. Miasta nie można także opuścić. Pewnego dnia dziewczyna imieniem Matsumi zaprowadziła Masamune do fabryki, w której miała miejsce eksplozja, przez którą zatrzymał się czas. Tam spotykają dziewczynę przypominającą wilka. Wątek miłosny przedstawiony w tej historii będzie miał wpływ na przyszłość nie tylko zaklętego w czasie miasteczka, ale także całego świata.

Za reżyserię i scenariusz tego filmu odpowiada Mari Okada. Asystentem reżysera jest Tadashi Hiramatsu. Yuriko Ishii (Another, Persona -trinity soul-) pełni funkcję szefowej działu animacji i odpowiada za design postaci. Stronę artystyczną przygotował zespół pod przewodnictwem Kazukiego Higashiji (Angel Beats!, Hanasaku Iroha - Blossoms for Tomorrow, The Piano Forest). Muzykę skomponował Masaru Yokoyama (Her Blue Sky, Horimiya). Utwór przewodni zaśpiewała Miyuki Nakajima.

 

Data premiery tego filmu anime na Netfliksie to 15 stycznia 2024 roku. Seans będzie możliwy także na polskiej wersji platformy.