Nadciąga gra, na którą od wielu lat czekały miliony fanów Son Goku. Przedstawiciele firmy Bandai Namco oficjalnie zapowiedzieli nową produkcję z serii Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi.

Data premiery i platformy docelowe nie zostały jeszcze wyjawione, ale do sieci trafił krótki teaser.

 

 

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi to seria gier zapoczątkowana niemal dwie dekady temu. Najnowsza część, Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, ujrzała światło dzienne w 2007 roku i do dzisiaj pozostaje jedną z najwyżej ocenianych produkcji z uniwersum Dragon Balla.

Gameplay tego cyklu wydaje się prosty, ale wręcz idealny dla fanów Goku i spółki. Gracze wcielają się w różnych bohaterów popularnej mangi i toczą widowiskowe pojedynki. Seria Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi odznaczała się na polu innych bijatyk ogromną swobodą przemieszczania się po mapie i rozbudowanymi mechanikami pozwalającymi na naprwdę dynamiczne potyczki w stylu Dragon Balla.

Najnowsze gry ze świata stworzonego przez Akirę Toriyamę to fabularne Dragon Ball Z: Kakarot i Dragon Ball FighterZ, które gameplayem przypomina stare tytuły z systemu mugen. kto wie, może nowa odsłona Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi przebije nawet te produkcje? Kiedy tylko pojawią się nowe informacje w tym temacie, od razu je wam przekażemy.