To chwila, na którą czekało wielu fanów kieszonkowych stworków. Już w zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że gra Pokémon Unite zadebiutuje w najbliższym czasie. Tym razem przedstawiciele The Pokemon Company i TiMi Studio Group postanowili podzielić się dokładnym terminem premiery tego tytułu.

Oficjalnie ogłoszono, że gra Pokémon Unite trafi na konsolę Nintendo Switch już 21 lipca, czyli w przyszłym tygodniu. Ponadto, premiera na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android będzie miała miejsce we wrześniu.

 

 

Gracze, którzy zalogują się do gry przed 31 sierpnia otrzymają kod na Zeraora, dzięki czemu będą mogli zyskać tego stworka w Pokémon Unite.

Przypominamy, że będzie to kompletnie darmowa produkcja MOBA (w stylu League of Legends), jednak wystąpią w niej mikropłatności. Co więcej, tytuł ten obsłuży cross-play i cross-progress, co oznacza, że wszystko co zdobędziemy na Switchu będziemy w stanie przerzucić na swój smartfon (i vice versa).

 

dvdvd

 

Odpowiedzialne za tę grę studio TiMi to pododdział Tencent, który jest najbardziej znany z gry Call of Duty: Mobile.

Warto także dodać, że już w listopadzie zadebiutują gry Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl, a w styczniu 2022 roku czeka nas premiera Pokemon Legends: Arceus.