Mamy naprawdę dobre wieści dla fanów anime, a zwłaszcza dla osób, które reflektują serie z nutką fantasy i komedii. Twórcy serii "KONOSUBA -God's blessing on this wonderful world!" oficjalnie ogłosili, że produkcja ta otrzyma nowy projekt anime.

Niestety, żadne dodatkowe szczegóły w tym temacie nie zostały jeszcze wyjawione. Nie podano studia odpowiedzialnego za nowy projekt i nie ogłoszono, czy na widzów czeka nowy sezon odcinkowy, film kinowy, czy może tylko epizod OVA. Bądźmy jednak dobrej myśli.

Pierwszy sezon serii anime KonoSuba zadebiutował w styczniu 2016 roku. To adaptacja light novel autorstwa Kurone Mishimy i Natsume Akatsuki, która ukazywała się w latach 2013 - 2020. Drugi sezon serii anime pojawił się w styczniu 2017 roku, a w sierpniu 2019 roku w ręce fanów został oddany pełnometrażowy film animowany Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu.

KonoSuba to historia Kazumy Satou, który trafia do świata fantasy, gdzie przeżywa wiele komediowych przygód w towarzystwie niezdarnej bogini Aquy i innych towarzyszek.

Mieliście styczność z tym tytułem?