Bandai Namco Entertainment, na łamach najnowszego wydania Weekly Shonen Jump, poinformowało nas o kolejnej grze z uniwersum One Piece. Produkcja będzie nosiła nazwę One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition i wyjdzie na konsolę PS4 oraz Nintendo Switch. Data wydania przewidziana jest na 24 sierpnia, a koszt gry będzie wynosił 4,800 yenów.

One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition będzie rozszerzoną wersją gry pierwotnie wydanej na PS3, Nintendo Wii U, Nintendo 3DS oraz PlayStation Vita. W stosunku do oryginału, wersja deluxe będzie zawierała wszystkie wydane DLC oraz dodatkowy tryb offline dla dwóch graczy. 

Fabularnie doświadczymy zupełnie nowej przygody Luffy'ego i jego przyjaciół. Podczas podróży przez morze, załoga Słomianych natrafia na Pata ... gadającego szopa w bluzie. Pat prosi naszych bohaterów, aby Ci podrzucili go na Tajemniczą Wyspę, gdzie ma się spotkać z kimś bardzo ważnym. Co wydarzy się na Tajemniczej Wyspie? Kim jest osoba, z którą ma spotkać się Pat? Czy Luffy i spółka wyjdą z tego cało? Tego dowiedzieć musimy się sami, 24 sierpnia.

 

Tagi Gry