AKTUALIZACJA

Treść tego wpisu to niestety żart z okazji Prima Prilis. Ash i Pikachu nie powrócą w najbliższym czasie, a nowa seria anime nie została zapowiedziana.

 

ORYGINALNA TREŚĆ

Po zwycięstwie w Pokémon World Coronation Series Masters Eight Tournament zakończyła się wieloletnia przygoda Asha Ketchuma. Wiosną zeszłego roku studio OLM rozpoczęło nową serię, Pokémon Horizons: The Series, w której śledzimy losy zupełnie nowych bohaterów.

Wygląda jednak na to, że The Pokemon Company nie zamierza tak szybko rezygnować z Asha i Pikachu. Oficjalnie ogłoszono, że już wkrótce zadebiutuje nowa seria anime z kieszonkowymi stworkami. Nadciągającą produkcję ma przygotować studio MAPPA (Jujutsu Kaisen, Attack on Titan). Tytuł pozostaje nieznany.

dvd

 

Na pierwszym planie nowej serii ponownie pojawią się Ash i Pikachu. Możliwe zatem, że nie będzie to całkowity remake, a kontynuacja wieloletniej historii, którą miał zakończyć wspomniany na wstępie turniej. Co ciekawe, już teraz ogłoszono, że niektóre wątki zostaną zapożyczone z wydawanej w latach 1996 - 2003 mangi Pokémon Pocket Monsters. Autorem tej pozycji jest Kousaku Anakubo.

Mając na uwadze, że seria anime Pokémon Horizons: The Series nadal się ukazuje, istnieje spore prawdopodobieństwo, że nowy tytuł wystartuje dopiero po finale historii Liko i Roya.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, od razu je wam przekażemy.