Zgodnie z informacją przekazaną kilka tygodni temu, w ręce polskich subskrybentów Netfliksa oddano wszystkie 43 odcinki serii anime GTO: Great Teacher Onizuka. Niestety, tytuł ten został udostępniony w podobnej formie, jak niedawno Spy x Family.

GTO: Great Techer Onizuka obejrzycie dopiero po zmianie języka swojego netfliksowego konta na angielski. Wówczas pojawią się wszystkie epizody, zawierające japoński dubbing i angielskie napisy. Niestety, polskich napisów nadal brakuje, ale możliwe, że sytuacja ta zmieni się w niedalekiej przyszłości.

dvdv

 

GTO: Great Teacher Onizuka to historia 22-letnie Eikichiego Onizuki, który został nauczycielem w liceum. Ze względu na swój buntowniczy charakter, młody nauczyciel szybko zaskarbił sobie serca uczniów. To seria, którą charakteryzuje ogromna dawka humoru, oraz fabuła z ponadczasowym przesłaniem i wieloma lekcjami życiowymi.

Seria anime Great Teacher Onizuka była emitowana w latach 1999 - 2000 i składają się na nią 43 odcinki. Podstawę dla scenariusza stanowi wydawana w latach 1996 - 2002 manga autorstwa Tooru Fujisawy.

Netflix nie przestaje rozbudowywać swojej bazy anime. Już niedługo pojawi się więcej interesujących tytułów, a my możemy tylko trzymać kciuki, aby szybko otrzymały polskie napisy.