Jesienna rozkładówka pozyskała właśnie bardzo interesujący tytuł. Oficjalnie ogłoszono, że już w październiku 2024 roku rozpocznie się seria anime, bazująca na mandze Nina the Starry Bride (Hoshifuru Ōkoku no Nina). Autorką tego tytułu jest Rikachi.

Do sieci trafiła zapowiedź tej serii, którą przygotowuje studio Signal.MD.

 

 

Nina nie miała lekkiego życia. Doszło nawet do sytuacji, że jej własny brat sprzedał ją w niewolę. Nina trafiła wówczas pod opiekę księcia imieniem Azure i otrzymała bardzo ważne zadanie. Ma podszywać się pod zmarłą księżniczkę, którą niezwykle przypomina. Na królewskkm dworze nie brakuje zawiłych intryg. Czy Nina odnajdzie się w tym nowym życiu?

Reżyserem tej serii jest Kenichiro Komaya (Kizuna no Allele). Za kompozycję całej produkcji i scenariusz odpowiada Yuka Yamada (Saint Cecilia and Pastor Lawrence). Projekt postaci to dzieło Kyoko Taketani (Yuuna and the Haunted Hot Springs), a muzyke skomponowała Natsumi Tabuchi (My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!).

Manga Nina the Starry Bride ukazuje się od października 2019 roku i do tej pory doczekała się aż 12 tomów. Czekacie na premierę wersji anime?

Tagi Anime Manga