Nadciąga naprawdę interesujący seans, który z pewnością zaciekawi fanów produkcji komediowych. Oficjalnie ogłoszono, że light novel autorstwa Nany Nanato doczeka się już wkrótce serii anime.

Premierę VTuber Legend: How I Went Viral after Forgetting to Turn Off My Stream przewidziano na lipiec 2024 roku. Do sieci trafił także zwiastun, który znajdziecie poniżej.

 

 

 

Yuki Tanaka to 20-letnia VTuberka, która powoli traci na popularności. Pewnego dnia, Yuki zapomina wyłączyć streama i otwiera kilka piw. Niefortunnie, jej widzowie widzą, jak zachowuje się po alkoholu, oraz to jak narzeka na inne VTuberki. Młoda kobieta myśli, że ta wpadka oznacza koniec jej kariery. Okazuje się jednak, że teraz wszyscy chcą oglądać pijaną VTuberkę!

Serię anime reżyseruje akuya Asaoka (Immoral Guild, Redo of Healer) z ramienia studia TNK. Scenariusz to dzieło Deko Akao (Noragami, Komi Can't Communicate). Za design postaci odpowiada Reina Iwasaki (The Dawn of the Witch). Light novel, stanowiąca podstawę dla tej historii, wystartowała w 2021 roku, a od 2023 roku można znaleźć także wersję mangową.

Czekacie na premierę tej serii anime?