Choć w ręce subskrybentów Netfliksa nie zostanie oddanie kolejny sezon serii anime Ultraman, już za kilka miesięcy odbędzie się premiera produkcji pełnometrażowej z tego uniwersum.

Przedstawiciele giganta streamingu podali dokładny termin premiery filmu anime Ultraman: Rising. Będzie go można obejrzeć na Netfliksie już 14 czerwca 2024 roku.

dv

 

Gwiazda baseballu Ken Sato wraca do Japonii, by jako Ultraman podjąć się obowiązków superbohatera. Na miejscu szybko odkrywa, że do tego przyjdzie mu wychowywać dziecko swojego największego wroga.

Reżyser Shannon Tindle („Kubo i dwie strony”) i współreżyser John Aoshima („Kubo i dwie strony”) zapraszają na pełen akcji film animowany „Ultraman: Rising”, którego bohaterowie są inspirowani twórczością Eijiego Tsuburayi – człowieka, któremu zawdzięczamy Godzillę.

Ultraman to bohater, którego początki sięgają lat 60-tych ubiegłego wieku. Postać ta doczekała się licznych produkcji odcinkowych i telewizyjnych. Nie wspominając rzecz jasna o mangowych adaptacjach. Czekacie na nadejście filmu anime Ultraman: Rising?