Zgodnie z informacją przekazaną kilka miesięcy temu, już jesienią tego roku wystartuje zupełnie nowa seria anime z uniwersum Dragon Balla.

Podczas wydarzenia Dragon Ball Games Battle Hour przedstawiono zupełnie nową zapowiedź produkcji odcinkowej o tytule Dragon Ball Daima. Poniższy materiał skupia się na nikim innym, jak na samym Son Goku.

 

 

Na widzów czekają przygody małego Goku i małego Vegety. Sam Akira Toriyama, twórca Dragon Balla, wyjawił, że podtytuł "Daima" to zmyślony termin, który mógłby oznaczać 大魔, czyli Zło. Po użyciu kryształowych kul Goku i Vegeta zamienili się w dzieci. Od tego momentu Goku musi ponownie korzystać ze swojego kija Nyoibo.

Jak nietrudno się domyślić, zapowiedź tej serii wywołała niemałą burzę wśród fanów. Nie tylko dlatego, że studio animacji nie zdecydowało się jeszcze kontynuować serii anime Dragon Ball Super, której manga nadal się ukazuje, ale także ze względu na niezwykłe podobieństwo do pierwszego wątku z serii Dragon Ball GT. Tam również Goku został zamieniony w dziecko, ale jego przygody wyglądały mniej... dziecinnie.

Seria anime Dragon Ball Daima wystartuje jesienią 2024 roku, czyli najprawdopodobniej w październiku. To właśnie wtedy rozpoczyna się nowy sezon w świecie anime. Czekacie na nadejście tej produkcji?