Panie i panowie, dzieje się. Podczas odbywającego się wczoraj wydarzenia Dragon Ball Games Battle Hour przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Spike Chunsoft podzielili się nowymi informacjami na temat wyczekiwanej gry Dragon Ball: Sparking! ZERO (Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 4).

Po pierwsze, potwierdzono, że na graczy czekają aż 164 grywalne postacie.

Na ten moment wyjawiono 24 z 164 wojowników, czyli:

 1. Goku (Z – Early)
 2. Goku (Z – Mid)
 3. Goku (Z – Mid), Super Saiyan
 4. Goku (Z – End)
 5. Goku (Z – End), Super Saiyan
 6. Goku (Z – End), Super Saiyan 2
 7. Goku (Z – End), Super Saiyan 3
 8. Goku (Super)
 9. Goku (Z – Mid), Super Saiyan
 10. Goku (Super), Super Saiyan God
 11. Goku (Super), Super Saiyan God Super Saiyan
 12. Vegeta (Z – Scouter)
 13. Great Ape Vegeta
 14. Vegeta (Z – Early)
 15. Vegeta (Z – Early), Super Saiyan
 16. Super Vegeta
 17. Vegeta (Z – End)
 18. Vegeta (Z – End), Super Saiyan
 19. Vegeta (Z – End), Super Saiyan 2
 20. Majin Vegeta
 21. Vegeta (Super)
 22. Vegeta (Super), Super Saiyan
 23. Vegeta (Super), Super Saiyan God
 24. Vegeta (Super), Super Saiyan God Super Saiyan

 

Dodatkowo, dostaliśmy nowy gameplay tego wyczekiwanego tytułu, który przedstawia starcie Goku i Vegety.

 

 

 

 

Dragon Ball: Sparking! ZERO wynosi na zupełnie nowe poziomy legendarną już rozgrywkę rodem z serii Budokai Tenkaichi. Poznaj i opanuj grę szerokim wachlarzem grywalnych postaci, z których każda ma własne, popisowe umiejętności, transformacje i techniki. Uwolnij drzemiącą w tobie duszę wojownika i tocz walki na arenach, które ulegają zniszczeniu i reagują na twoją siłę, gdy wrze na nich zażarta bitwa.

Wstrząśnij ziemią. Otwórz niebiosa. Zdobądź dla siebie niszczycielską siłę najsilniejszych wojowników, jacy kiedykolwiek pojawili się w serii DRAGON BALL!

 

 

Zanurz się w przyspieszających bicie serca, szybkich jak błyskawica walkach 3D zachowujących wierność seriom anime i gier wideo. Podziwiaj niesamowitą grafikę i autentyczne techniki bojowe, jak zderzenia promieni, ataki z doskoku, ruchy zbyt szybkie, by mogło je dostrzec oko, i niszczące całe planety ostateczne ataki.

Wkrocz na arenę, która reaguje na każdy twój ruch. Gdy się przemienisz lub wykorzystasz któryś ze swoich najmocniejszych ataków, zobaczysz, jak otoczenie odmieni się w zadziwiająco realistyczny sposób. Pozostawiaj po sobie ścieżkę zniszczenia i walcz, ile dusza zapragnie.

Data premiery gry Dragon Ball: Sparking! ZERO pozostaje nieznana. Platformy docelowe to PlayStation 5, Xbox Series i PC.