Postaci Ultramana nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu fanowi japońskich super herosów. Obecnie na Netfliksie znajdziecie trzy sezony produkcji odcinkowej poświęconej właśnego temu bohaterowi.

Tym razem gigant streamimngu przygotowuje się do wypuszczenia pełnometrażowego filmu. Do sieci trafił zwiastun Ultraman: Rising, czyli nowej produkcji anime od Tsuburaya Productions.

 

 

Gwiazda baseballu Ken Sato wraca do Japonii, by jako Ultraman podjąć się obowiązków superbohatera. Na miejscu szybko odkrywa, że do tego przyjdzie mu wychowywać dziecko swojego największego wroga.

Reżyser Shannon Tindle („Kubo i dwie strony”) i współreżyser John Aoshima („Kubo i dwie strony”) zapraszają na pełen akcji film animowany „Ultraman: Rising”, którego bohaterowie są inspirowani twórczością Eijiego Tsuburayi – człowieka, któremu zawdzięczamy Godzillę. Premiera na Netfliksie odbędzie się w 2024 roku.

Ultraman to bohater, którego początki sięgają lat 60-tych ubiegłego wieku. Postać ta doczekała się licznych produkcji odcinkowych i telewizyjnych. Nie wspominając rzecz jasna o mangowych adaptacjach. Czekacie na nadejście filmu anime Ultraman: Rising?