Po raz pierwszy na temat gry Jujutsu Kaisen: Cursed Clash usłyszeliśmy latem tego roku. Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Byking postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności.

Oficjalnie ogłoszono, że tytuł ten zawita na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC już 2 lutego 2024 roku.

 

 

Jujutsu Kaisen: Cursed Clash to bijatyka 2 vs. 2 powiązana z popularną mangą/anime, Jujutsu Kaisen. Na graczy czeka wielu znanych bohaterów m. in. Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki i Satoru Gojo.

Jujutsu Kaisen

Podczas ataku demonów Yuuji Itadori postanawia zjeść zapieczętowany palec legendarnego demona. Tak młodzieniec zyskuje potężną moc i dołącza do akademii szkolącej pogromców demonów.

Studio Byking odpowiada za cykl bijatyk My Hero One's Justice. Już po samym gameplayu Jujutsu Kaisen: Cursed Clash możemy dostrzec wyraźne podobieństwa w mechanice. Spodziewajcie się zatem widowiskowych starć z udziałem znanych bohaterów i antagonistów.

Na koniec przypominamy, że od lipca 2023 roku trwa emisja drugiego sezonu serii anime Jujutsu Kaisen. Ostatni odcinek tego sezonu ujrzy światło dzienne w grudniu 2023 roku.