Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco informuje, że w sprzedaży jest już dostępne pudełkowe wydanie gry Sword Art Online Last Recollection. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One/Xbox Series X. Na rynku gości także cyfrowe wydanie pecetowe (Steam).

W nowej historii opartej na rozdziale „War of Underworld” osadzonego w świecie popularnego anime SWORD ART ONLINE, Kirito i jego nowi przyjaciele będą musieli stawić czoła kolejnym przeciwnościom. Gracze zdemaskują Mrocznego Rycerza i przekonają się, czy Kirito i jego drużyna przetrwają starcie z bezlitosnymi siłami Mrocznego Terytorium!

 

 

Dzięki Sword Art Online Last Recollection steam będzie można ponownie zanurzyć się w wspomnieniach związanych z SAO oraz spotkać ulubione postacie. To idealna gra z okazji dziesięciolecia anime.

Cechy gry

  • Będąca zwieńczeniem serii Sword Art Online Last Recollection steamn zostanie także wydana na konsolach nowej generacji. W grze nie zabraknie postaci z poprzednich odsłon serii.
  • Sword Art Online Last Recollection steam oferuje nową historię opartą na alternatywnym scenariuszu, w którym Kirito, Eugeo i ich sojuszników nie spotkał tragiczny koniec.
  • Doświadcz ekscytującego i złożonego systemu walki w trakcie gry z przyjaciółmi. Stawcie czoła przeciwnikom znanym z serii Sword Art Online.

Zamierzacie sięgnąć po ten tytuł? A może już macie swój egzemplarz?