Nadciąga nowa gra ze świata Boku no Hero Academia. Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, My Hero Ultra Rumble miało pojawić się na rynku jesienią tego roku. Tym razem przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia Byking postanowili podzielić się dokładnym terminem nadejścia tego tytułu. To ważne ogłoszenie padło na wydarzeniu Tokyo Game Show 2023.

Dowiedzieliśmy się, że właściciele PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC będą mogli sięgnąć po darmową grę battle royale My Hero Ultra Rumble już 28 września 2023 roku. Jednocześnie potwierdzono, że wśród grywalnych postaci pojawią się: Eijiro Kirishima, Momo Yaoyorozu i Ibara Shiozaki.

 

 

WKROCZ DO WALKI Z HUKIEM!

Rzuć się w wir walki z innymi bohaterami... oraz złoczyńcami! Komunikuj się, graj taktycznie i synergizuj specjalne zdolności swojej trzyosobowej drużyny, aby zgarnąć zwycięstwo w tej 24-osobowej grze battle royale!

WYKORZYSTAJ SWOJE SPECJALNE ZDOLNOŚCI NA MAKSA!

Wybierz swoje ulubione postaci z listy nietuzinkowych bohaterów podzielonych na pięć klas: Napastnik, Szturmowiec, Rapid, Inżynier oraz Wsparcie. Każda postać ma swoje mocne strony, zależne od jej unikalnych zdolności.

 

ZBIERAJ PRZEDMIOTY I STAŃ SIĘ SILNIEJSZY!

Znajduj przedmioty, wchodź w interakcje z cywilami i pokonuj przeciwników, aby podnieść swoje umiejętności i zdobyć przewagę nad innymi drużynami!

SPERSONALIZUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE!

Odblokuj nowe postacie oraz opcje ich personalizacji poprzez zdobywanie doświadczenia i wykonywanie misji. Bierz udział w sezonowych eventach i spróbuj swojego szczęścia z „ticketami”, aby zdobyć ekskluzywne przedmioty!

Planujecie sprawdzić tę produkcję?