Gazeta Morgansa dostarczyła bardzo ważne wieści. Mewy nadlatujące z Grand Line poinformowały, że Jamie Lee Curtis będzie starała się o rolę Dr. Kurehy w drugim sezonie serialu aktorskiego One Piece.

Jeszcze przed premierą tego nowego hitu Netfliksa Curtis wielokrotnie podkreślała swoją miłość do serii anime One Piece. Aktorka twierdziła, że z chęcią zagrałaby Dr. Kurehę, czyli opiekunkę Tony Tony Choppera. Ten przyszły załogant Słomianych Kapeluszy pojawi się w drugim sezonie serialu aktorskiego, a tym samym widzowie po raz pierwszy ujrzą Dr. Kurehę.

Teraz Jamie Lee Curtis oświadczyła, że z chęcią naprawdę zagra tę postać w nowych odcinkach adaptacji słynnej mangi. Aktorka zdradziła na Instagramie, że będzie się starała o tę rolę, kiedy tylko zakończy się strajk WAG i SAG-AFTRA.

 

 

 

Na wpis aktorki błyskawicznie zareagował showrunner serialu aktorskiego One Piece. Matt Owens stwierdził, że tutaj nawet nie ma mowy o jakichkolwiek niepotrzebnych staraniach. Ta rola po prostu do niej należy. Jego komentarz możemy potraktować jako niemal stuprocentowe potwierdzenie tego castingu.

 

„One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na otwartym morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichiro Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak najpierw musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, który pozwoli mu przetrząsnąć każdą milę bezkresnych mórz, pozostawić w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzyć niebezpiecznych rywali, którzy czyhają na każdym kroku.

W rolach głównych występują: Iñaki Godoy jako Monkey D. Luffy, Mackenyu jako Roronoa Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero jako Usopp oraz Taz Skylar jako Sanji. „One Piece” to aktorski serial przygodowy o piratach stworzony we współpracy z wydawnictwem Shueisha oraz produkowany przez Tomorrow Studios i Netflix. Matt Owens i Steven Maeda pełnią role scenarzystów, producentów wykonawczych i showrunnerów. Producentami wykonawczymi są również Eiichiro Oda, Marty Adelstein i Becky Clements. W skład dotychczas ogłoszonej obsady wchodzą: Vincent Regan, Ilia Isorelýs Paulino, Morgan Davies, Aidan Scott, Langley Kirkwood, Jeff Ward, Celeste Loots, Alexander Maniatis, McKinley Belcher III, Craig Fairbrass, Steven Ward i Chioma Umeala.

 

Serial aktorski One Piece nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów z całego świata, mimo iż od premiery pierwszego sezonu minął już prawie miesiąc. Netflix bardzo szybko zapowiedział kontynuację tę produkcji, ale termin premiery nowych odcinków jeszcze nie jest znany. Na powrót załogi Słomianego Kapelusza raczej trochę poczekamy.