Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, już jutro na Netfliksie pojawi się drugi sezon serii anime Kengan Ashura. Niestety, na subskrubentów platformy czeka wówczas tylko połowa nowego sezonu.

Przedstawiciele giganta streamingu ogłosili, że druga połowa drugiego sezonu tego tytułu ujrzy światło dzienne dopiero w 2024 roku. Sprawdźcie poniżej nowy zwiastun nadciągających odcinków.

 

 

32 korporacje i ich gladiatorzy zbierają się na wyspie Ganryu, aby wziąć udział w Turnieju Zagłady Kengan. Do drugiej walki stają „The Ashura” Ohma Tokita i „The Taboo Descendent” Raian Kure. Rozbudzając nadzieje Kazuo Yamashity, Ohma zbiera resztki sił i odpiera Raiana Kure w stylu Ohmy Niko Style, aby sięgnąć po zwycięstwo. W sezonie 2. obejrzymy finał Turnieju Zagłady Kengan, który wciąż toczy się w aktualnie dostępnym sezonie 1., i poznamy zakończenie historii opisanej w mandze „Kengan Ashura”.

Dwuczęściowy pierwszy sezon zawitał na Netflix w 2019 roku. Produkcję tę przygotowało studio Larx Entertainment, a funkcję reżysera pełnił Seiji Kishi.

Czekacie na powrót tego anime?

 

 

 

Tagi Anime Netflix