Już kilka miesięcy temu oficjalnie zapowiedziano siódmy sezon serii anime Boku no Hero Academia (My Hero Academia). Chociaż dokładny termin powrotu Deku i spółki jeszcze nie jest znany, na horyzoncie wyłania się inny ciekawy projekt.

Potwierdzono, że adaptację w formie serii anime otrzyma manga Vigilante: Boku no Hero Academia Illegals (My Hero Academia: Vigilantes). To spin-off, a jednocześnie prequel przygód młodych herosów.

 

Opis: Akcja tego tytułu rozgrywa się przed przygodami Deku. Głównym bohaterem jest Kouichi Haimawari, który posiada quirk poślizgu i dołącza do grona "nielegalnych" bohaterów.

Manga My Hero Academia: Vigilantes liczy 15 tomów (132 rozdziały) i ukazywała się od września 2016 roku do maja 2022 roku. Za tytuł ten odpowiadali Court Betten (rysunki) i Hideyuki Furuhashi (fabuła). My Hero Academia: Vigilantes to oficjalna seria powiązana z Boku no Hero Academia, która była wydawa na łamach serwisu Shounen Jump+.

Niestety, żadne szczegóły na temat nadciągającej adaptacji nie są jeszcze znane. Możemy jednak śmiało założyć, że również tę serię przygotuje studio Bones, które pracuje nad animowanymi przygodami Deku.

Data premiery pozostaje nieznana.