Już w najbliższą niedzielę, 25 czerwca o 21:00, kanał 2x2TV zaprasza na megapremierę nowej serii hitowego anime, znanego z platformy Netflix - Edens Zero: Seria 2. Stacja telewizyjna wyemituję tę serię jako pierwsza w Polsce, zaledwie 2 miesiące po rozpoczęciu emisji w Japonii.

Dzień wcześniej, 24 czerwca o 21:00, odbędzie się seans Edens Zero: Film, który przypomni widzom wydarzenia z poprzedniego sezonu.

 

 

Terminarz

  • Premiera drugiego sezonu Edens Zero - niedziela, 25 czerwca o 21:00. Kolejne odcinki w każdą niedzielę o 21:00.
  • Emisja filmu "Edens Zero" - sobota, 24 czerwca o 21:00

Stację 2x2 TV można oglądać u ponad 40 operatorów telewizyjnych (kablowych, IPTV oraz OTT) na terenie całego kraju, m.in. INEA, Jambox, EVIO, KORBANK/AVIOS, Metroport, SatFilm, AstaNet, Sat-Mont-Service, Telsat.tv, Dipol, Telpol, CDA.pl, GONET i innych

Eden's Zero to historia kosmicznej streamerki, imieniem Rebecca, oraz tajemniczego młodzieńca, Shikiego, Jego jedynym celem jest zdobycie jak największej liczby przyjaciół. Podobnie, jak Fairy Tail, również ten tytuł opiewa w elementy ecchi i widowiskowe walki. Hiro Mashima rozpoczął mangę Eden's Zero w czerwcu 2018 roku, blisko rok po premierze ostatniego rozdziału jego wcześniejszego dzieła - Fairy Tail.

Pierwszy sezon tego tytułu jest dostępny na Nefliksie. Emisja drugiego sezonu rozpoczęła się w japońskiej telewizji w kwietniu tego roku.