Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, już wkrótce w ręce subskrybentów Netfliksa zostanie oddany niezwykły crossover anime. Nadciąga połączenie serii Baki Hanma i Kengan Ashura.

Do sieci trafił właśnie zwiastun przedstawiający kluczowe pojedynki tej wybuchowej mieszanki. Na widzów czekają takie starcia jak:

  • Saw Paing Yoroizuka vs Kaoru Hanayama
  • Raian Kure vs Jack Hammer
  • Baki Hanma vs Ohma Tokita

 

 

 

Oto spełnienie marzeń wielbicieli sztuk walki — najbardziej wyczekiwany crossover anime w tym roku: „Baki Hanma kontra Kengan Ashura”.

Seria mang „Baki” opublikowana w piśmie „Weekly Shonen Champion” wydawnictwa Akita Shoten to megahit o sztukach walki, który sprzedano w ponad 85-milionowym nakładzie. To historie różnych wojowników, a motywem przewodnim jest walka na śmierć i życie między głównym bohaterem o imieniu Baki Hanma, najmłodszym walczącym potajemnie mistrzem sztuk walki, a jego ojcem, Yujiro Hanmą, „najsilniejszym stworzeniem na świecie”.

Manga „Kengan Ashura” wciąż bije rekordy popularności wśród czytelników portalu z komiksami Ura Sunday i użytkowników aplikacji komiksowej MangaONE. Zwykły pracownik biurowy Kazuo Yamashita spotyka tajemniczego mistrza sztuk walki Ohmę Tokitę i dołącza do turnieju Kengan, podczas którego korporacje rozwiązują swoje spory biznesowe, obstawiając na duże kwoty walki doświadczonych wojowników.

W najnowszym filmie na ekranie zobaczymy połączenie światów seriali anime „Baki Hanma” i „Kengan Ashura” – tylko w Netflix.

Data premiery Baki Hanma VS Kengan Ashura to 6 czerwca 2024 roku.