Ta seria anime została zapowiedziana w lipcu zeszłego roku roku. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun produkcji odcinkowej o tytule Naze Boku no Sekai o Dare mo Oboeteinai no ka? (Why nobody remembers my world?). Podstawę dla tej historii stanowi light novel, autorstwa Keia Sazane i neco.

Premierę wyznaczono na lipiec 2024 roku.

 

 

Dawno temu zakończył się konflikt między rasą ludzi, demonów, bogów, duchów i bestii. Mówi się, że cztery rasy zostały zapieczętowane przez ludzkość w pewnej piramidzie. To właśnie tego miejsca pilnuje Kai. Na co dzień, nie ma za wiele do roboty, bo legenda o piramidzie to historia z odległej przeszłości. Niespodziewanie, Kai trafia do świata, w którym nikt go nie pamięta, a on doskonale pamięta wszystko i wszystkich. Czy to dziwne wydarzenie ma związek z potencjalnym powrotem czterech zapieczętowanych ras? (pewnie tak)

Za powstanie tej serii anime odpowiada studio project No.9. Pozycję reżysera obejmuje Tatsuma Minamikawa (Fire Force 2, Wave, Listen to Me!). Natomiast Satoru Sugizawa (Love After World Domination) nadzoruje scenariusz. Hiromi Kato (Goblin Slayer II, A Returner's Magic Should Be Special) przygotowuje design postaci.

Czekacie na nadejście tej produkcji?