Od zeszłego miesiąca trwa emisja czwartego sezonu serii anime Overlord. Ta wysoko oceniana produkcja doczeka się jednak także filmu kinowego, o czym wiemy już od pewnego. Tym razem twórcy wspomnianej kinówki postanowili przypomnieć o sobie szerszej widowni.

Do sieci trafił nowy plakat promujący film anime o tytule "Overlord The Movie: The Holy Kingdom". Grafikę znajdziecie poniżej.

 

Pierwszy sezon serii anime Overlord zadebiutował w 2015 roku. To historia młodego mężczyzny, który zostaje uwięziony w grze. Posiada on jednak pełen arsenał skilli, bardzo wysoki poziom i liczne magiczne artefakty. Bardzo szybko orientuje się również, że żadna istot w świecie, do którego trafił nie jest w stanie mu dorównać.

Podstawę do tej historii stanowi light novel autorstwa Kugane Maruyamy i so-bina. Emitowany właśnie czwarty sezon będzie stanowił adaptacje 10., 11. i 14. tomu. Natomiast scenariusz filmu kinowego bazuje na 12. i 13. tomie.

Niestety, termin premiery filmu kinowego nadal pozostaje nieznany. Warto jednak dodać, że light novel Overlord zakończy się na 18. tomie, co może sugerować, że w przyszłości dostaniemy kolejny sezon odcinkowy, lub kinówkę.