Czytelnicy mangi nie mogli doczekać się tej chwili. Oficjalnie zapowiedziano trzeci sezon serii anime "One Punch Man". Niestety, na obecny moment żadne dodatkowe szczegóły nie zostały jeszcze wyjawione.

Dostaliśmy jednak plakat, który znajdziecie poniżej. Data premiery jest nieznana.

 

Udostępniona grafika przedstawia tytułowego bohatera, Saitamę, oraz antagonistę imieniem Garou. Postać ta przewinęła się już w poprzednich sezonach, jednak dopiero teraz obejmie funkcję głównego wroga, z którym nie będą mogli sobie poradzić nawet najpotężniejsi herosi. Pojedynek między Saitamą, a Garou został niedawno rozstrzygnięty w mandze "One Punch Man", więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że do ich ostatecznego starcia nie dojdzie jeszcze w trzecim sezonie, chyba, że twórcy zdecydują się tym razem zaserwować więcej niż 12 odcinków.

Historii zawartej w mandze "One Punch Man" prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzieło ONE i Yūsuke Muraty opowiada losy bohatera, który jest w stanie pokonać każdego rywala i stwora dosłownie jednym uderzeniem. Główny wątek fabularny kręci się wokół komediowych sytuacji z udziałem Saitamy i jego towarzyszy.

W czerwcu tego roku zapowiedziano także hollywoodzki film aktorski stanowiący adaptację tej mangi. Funkcję reżysera obejmuje Justin Lin (Szybcy i wściekli 9), a scenariusz przygotowują Scott Rosenberg i Jeff Pinkner (Venom).