Dokładnie wczoraj wystartowała współpraca, jakieś świat anime jeszcze nie widział. Goku i jego towarzysze zawitali do Fortnite! W grze pojawili się czterej legendarni, potężni bohaterowie z Dragon Ball Super – Son Goku, Vegeta, Bulma i Beerus...

W grze pojawiła się nowa zakładka, „Wyzwolona Moc”, pełna zadań i nagród. Ta nowa strona wydarzenia dostępnego wszystkim graczom, monitoruje wzrastanie Poziomu Mocy na skutek kończenia nowych okresowych zadań Dragon Ball w Battle Royale i przygód na Wyspie Przygód Dragon Ball.

 

Siedem zestawów zadań sprawdzi wasze umiejętności siłowe, zręcznościowe, skupienia i nie tylko. Po ukończeniu każdego zestawu treningowego otrzymacie Smoczą Kulę i podniesiecie swój poziom mocy, odblokowując fantastyczne nagrody, takie jak plecak Smoczy Radar, emotki, graffiti i poziomy karnetu bojowego.

Ukończcie swój trening, zbierzcie wszystkie siedem Smoczych Kul i zgarnijcie lotnię Shenron! Zadania Wyzwolona Moc i nagrody z nich będą dostępne do godz. 10:00 30 sierpnia 2022.

WALCZCIE Z TABLICAMI KONFRONTACJI

Najsilniejsi wojownicy zawsze testują siebie samych – przedstawiamy Tablice Konfrontacji!

Tablice Konfrontacji pozwalają rywalom stawać do walki o tytuł najsilniejszego na Wyspie! Obaj gracze muszą zgłosić się na walki, używając Tablicy na Wyspie, a po wyborze przeciwnika, obaj zostaną ujawnieni na swoich mapach. Wtedy będą mieć zaledwie 5 minut, by pokonać przeciwnika i zdobyć zwycięstwo!

Tablice Konfrontacji zajęły chwilowo miejsce Tablic Zleceń i można znaleźć je tam, gdzie wcześniej były Tablice Zleceń.

DOTRZYJCIE JESZCZE DALEJ W BATTLE ROYALE

Dysponujcie mocami Son Goku, Kamehamehą i Koziołkującym Obłokiem (Kinto) w Battle Royale!

W każdym meczu z nieba, w przesyłkach wynalezionych przez Capsule Corp, spadają Kamehameha, którą możecie podnieść i wystrzelić niszczący promień energii w każdego, kto wejdzie wam w drogę, albo Koziołkujący Obłok (Kinto), który możecie wezwać i latać na nim po Wyspie. W miarę zbliżania się Burzy pojawiać się będzie więcej kapsułek, więc uważajcie na epickie starcia i testy mocy!

Uwaga: Kamehameha i Koziołkujący Obłok (Kinto) nie są obecne na listach turniejowych (na Arenie i w turniejach), z wyjątkiem Turnieju Mocy.

ZNAJDŹCIE BULMĘ!

Na maleńkiej wysepce z dala od brzegów głównej Wyspy, znajdziecie teraz dom Genialnego Żółwia ! Poznajcie tę klasyczną lokację z Dragon Ball, a także – jeśli jesteście gotowi rozstać się ze swoimi sztabkami – pogadajcie z Bulmą, która kręci się w okolicy, gotowa zapewnić pewne bardzo potężne przedmioty.

FESTIWAL ODCINKÓW DRAGON BALL SUPER

Od 16 sierpnia do 17 września 2022 r. fani serii Dragon Ball Super oraz osoby odkrywające ją po raz pierwszy mogą wskoczyć na statek wycieczkowy stworzony przez zespół z Vysena Studios, aby móc zrelaksować się i obejrzeć wybrane odcinki Dragon Ball Super!Festiwal odcinków Dragon Ball Super możecie znaleźć w Odkryciach, albo obejrzeć określony odcinek, stosując jeden z następujących kodów wyspy:

WYSPA PRZYGÓD DRAGON BALL

Bądźcie gotowi na przygodę ze zbieraniem Smoczych Kul od 19 sierpnia 2022.

Poznawajcie miejsca inspirowane klasycznymi lokacjami z Dragon Ball. Szybujcie poprzez tor pierścieni na Koziołkującym Obłoku (Kinto) Pałacu Kami, przygotujcie posiłek w Domu Goku oraz pokonajcie tor przeszkód w Komnacie Ducha i Czasu. A to tylko część wyzwań, którym stawicie czoła w misji zbierania Smoczych Kul.

Kiedy będziecie gotowi, przetestujcie swoją moc na otwartej arenie PvP „Tenkaichi Budokai”, albo zwiedzajcie dalej!

TURNIEJ MOCY

Okiełznajcie swą moc i wyzwólcie ją w Turnieju Mocy, który odbędzie się we wszystkich regionach 18 sierpnia 2022 na liście rankingowej! Walczcie w tym turnieju dla par w Battle Royale o szansę wygrania następujących nagród:

  • Najlepsze 50% graczy w Rankingu Głównym: emotka Wściekły Vegeta
  • 8 punktów zdobytych w Rankingu Głównym: ikona sztandaru Kanji Goku
  • 3 punkty zdobyte z likwidacji Kamehamehą: graffiti Posiłek Beerusa

Dodatkowe szczegóły na temat tej niesamowitej współpracy znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej gry Fortnite.