Od oficjalnej zapowiedzi minęły zaledwie dwa dni, a już teraz przedstawiciele sieci Multikino zdecydowali się uruchomić przedsprzedaż biletów na film anime Dragon Ball Super: Super Hero.

Poniżej znajdziecie treść udostępnionego komunikatu.

Przedsprzedaż biletów na film „Dragon Ball: Super Hero” rusza 21 lipca 2022r. Z przyczyn technicznych możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży w wybranych kinach zostanie przełożona na inny termin i dotyczy to kin:

Kraków, Kielce – 26.07

Włocławek, Bydgoszcz – 2.08

Pasaż, Zgorzelec – 17.08, razem z rozkładówka na tydzień od 19.08

Złote, Ursynów, Targówek, Wola, Młociny, Pruszków, Reduta, Lublin, Tychy Gemini – 25.07

mf

 

Na obecny moment możemy potwierdzić, że nie wszystkie placówki Multikina uruchomiły jeszcze przedsprzedaż. Dostępne seanse to 2D w japońskiej wersji z polskimi napisami. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się opcja z dubbingiem.

Podstronę Multikina ze sprzedażą biletów znajdziecie tutaj. Warto jednak pamiętać, że polska premiera odbędzie się dopiero 19 sierpnia 2022 roku. Na przestrzeni następnego miesiąca do akcji dołączą prawdopodobnie również inne kina. Spodziewajmy się, że Cinema-City umożliwi nawet seans w formacie IMAX.

Opis: The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids(Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)? Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

Japońska premiera tego filmu anime miała miejsce 11 czerwca 2022 roku.

Planujecie wybrać się do kina, aby ujrzeć nowe przygody Goku i spółki?

 

 

=