Mamy ciekawe wieści dla fanów pogromców demonów. Na łamach najnowszego numeru magazynu Weekly Shounen Jump przeczytamy, że już wkrótce do gry Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles zawita kolejna nowa postać.

W połowie sierpnia do wspomnianej produkcji trafi “Nezuko Kamado (Advanced Demon Form) Character Pack”, co oznacza, że gracze otrzymają możliwość wcielenia się w demoniczną wersję siostry głównego bohatera.

 

 

Już w kwietniu tego roku ogłoszono, że Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles wzbogaci się o kilka nowych postaci. Niedawno lista grywalnych wojowników powiększyła się o Tengena Uzui. Demoniczna Nezuka będzie dostępna owczywiście w ramach płatnego rozszerzenia.

W jednoosobowej rozgrywce krocz ścieżką Tanjiro Kamado, którego rodzinę zamordowano, a siostrę przemieniono w demona. Przeżyj historię z anime „Miecz zabójcy demonów – Kimetsu no Yaiba” wraz Tanjiro walczącym o przywrócenie ludzkiej postaci Nezuko i pokonaj demoniczne moce!

W trybie Versus, do dwóch osób w trybie offline i bitwach 2v2 w trybie online, walcz dowolnymi postaciami, w tym Tanjiro Kamado i Nezuko Kamado. Przy prostym sterowaniu i wciągającej rozgrywce powstań, by znaleźć się wśród najsilniejszych zabójców demonów!

Za powstanie gry Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles odpowiada studio CyberConnect2, znane z adaptacji anime w formie gier. Ta ekipa deweloperska pracowała wcześniej nad grami z serii Naruto Ultimate Ninja Storm, a także Dragon Ball Z: Kakarot, czy serią .hack. Gra jest obecnie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC.