Detroit Become Human to niezwykła gra od studia Quantic Dream, która mimo kilku lat na karku nadal zachwyca graczy z całego świata. Choć do tej pory nie pojawiły się żadne potwierdzone informacje na temat potencjalnego sequela, tytuł ten powróci już wkrótce w nieco innej formie.

Oficjalnie ogłoszono, że już jutro, 22 lipca, na łamach serwisu Comic Bridge zadebiutuje pierwszy rozdział japońskiej mangi Detroit Become Human Tokyo Stories.

 

To oficjalny komiks powstały w ramach współpracy japońskiego wydawnictwa Kadokawa i studia Quantic Dream. Autorami tego tytułu są Sawatari Kazami i Sumida Moto.

Podczas gdy oryginalna gra została osadzona w niedalekiej przyszłości oczywiście w Detroit, akcja wspomnianej mangi będzie rozgrywała się w 2038 roku, ale w Tokio. Dodatkowe szczegóły fabularne jeszcze nie są znane. Możemy śmiało założyć, że bohaterami będzie kilka androidów ze sztuczną inteligencją, na czytelników czekają wątki zbliżone do tych ukazanych w grze.

Detroit Become Human

DETROIT 2038. Technologia rozwinęła się tak, że androidy podobne do ludzi są wszędzie. Mówią, ruszają się i zachowują jak ludzie, ale nadal są tylko maszynami służącymi ludzkości. Wciel się w trzech różnych androidów i zobacz ich oczami świat na krawędzi chaosu - być może naszą przyszłość. Twoje decyzje dramatycznie zmienią rozwój dynamicznych, złożonych wydarzeń w miarę rozwoju gry. Staniesz przed dylematami moralnymi i będziesz decydować kto ma żyć, a kto zginąć. Mając tysiące wyborów i dziesiątki możliwych zakończeń, jak wpłyniesz na przyszłość Detroit i los ludzkości?

Gra Detroid Become Human jest obecnie dostępna na konsolach PlayStation i na PC.

 

 

 

Tagi Manga Gry