Mamy dobre wieści dla fanów Meliodasa i jego ekipy. Przedstawiciele firmy Netmarble oficjalnie zapowiedzieli nową grę osadzoną w mangowym uniwersum Siedmiu Grzechów Głównych.

Nadciągająca produkcja otrzymała tytuł The Seven Deadly Sins: Origin i została opisana jako gra akcjiz otwartym światem. Chociaż termin premiery nie został wyjawiony, wiemy, że platformy docelowe to PC, konsole, oraz urządzenia mobilne. Sprawdźcie poniżej jeszcze świeży zwiastun.

 

 

The Seven Deadly Sins: Origin to kontynuacja gry The Seven Deadly Sins: Grand Cross. Na graczy czeka zupełnie oryginalny wątek fabularny, który będzie rozgrywał się w różnych światach. Ogromna swoboda otwartego świata i wiele postaci sprawi, że tytuł ten zapewni wiele godzin dobrej rozgrywki. Pojawi się wiele znanych bohaterów, oraz kilka postaci z The Seven Deadly Sins, Four Knights of the Apocalypse.

Nanatsu no Taizai (The Seven Deadly Sins) to manga autorstwa Nakaby Suzukiego. Ukazywała się ona w piśmie Shūkan Shōnen Magazine, nakładem wydawnictwa Kōdansha od października 2012 do 25 marca 2020 roku i składa się łącznie z 41 tomów.

Głównym bohaterem serii jest Meliodas, lider Siedmiu Grzechów Głównych (jap. Nanatsu no taizai) – grupy utworzonej przez króla Liones dziesięć lat przed akcją serii. W czasie serii krajem rządzą Święci Rycerze, którzy mieli dokonać zamachu stanu i obarczyć winą Siedem Grzechów Głównych. Córka obalonego króla, Elizabeth Liones, po spotkaniu z Meliodasem, wyrusza z nim w podróż, by odnaleźć pozostałą szóstkę.

 

Tagi Anime Gry Manga